V této kategorii Vám nabízíme náš tradiční sortiment v oblasti bezpečného skladování a manipulace s hořlavými kapalinami, nebezpečnými látkami a plyny od předních evropských výrobců jako jsou firmy Düperthal Sicherheitstechnik GmbH – SRN, ECOSAFE - Švýcarsko, Rötzmeier Sicherheitsbehälter - SRN a další.

Vzhledem ke stále se zvyšujícím nárokům na bezpečné skladování hořlavin, chemikálií, jedů, toxických látek a kyselin, Vám nabízíme kompletní sortiment zařízení pro bezpečné skladování, manipulaci a práci s těmito látkami od významné evropské firmy v tomto oboru Düperthal Sicherheitstechnik GmbH – SRN.


Unikátní řešení bezpečnostních skříní na hořlaviny s požární odolností 30 nebo 90 minut Vám poskytuje mimořádnou bezpečnost při skladování hořlavin přímo na pracovišti bez dalších nákladů na zřizování speciálních skladů. Tyto skříně se v případě zvýšení teploty v místnosti nad 50 oC automaticky uzavřou, hermeticky utěsní a poskytnou pracovnímu personálu dostatečný čas tj. 30 nebo 90 minut ( dle tipu skříně ) pro opuštění místnosti v případě požáru a samozřejmě i čas pro případný zásah hasičů. Všechny tyto skříně odpovídají příslušné evropské normě pro skříně s požární odolností EN 14470 – 1 případně EN 14470 – 2 (pro skříně na skladování tlakových lahví). Naše společnost si pro zvýšení důvěryhodnosti a s ohledem na platné české předpisy nechala certifikovat požární odolnost pro Českou republiku u Autorizované osoby PAVUS a.s. a je držitelem Klasifikačně požárního osvědčení pro tyto skříně. Příslušné atesty najdete ke stažení u každého výrobku v jednotlivých kategoriích na těchto našich stránkách.

 

Podívejte se jak probíhají zkoušky bezpečnostních skříní s požární odolností firmy Düperthal Sicherheitstechnik GmbH:

Bezpečnostní skříně